„Apsaugok savo svajones!“

Mūsų namai jaukūs tik tuomet, kai jie saugūs. Suprasdami tai, gyvenamųjų namų ir butų apsaugai parengėme specialų pasiūlymą. Tai investicinė programa: „Apsaugok savo svajones!“. Pasirašykite 3 metų terminuotą elektroninės apsaugos sutartį ir mes padovanosime Jums profesionaliai įrengtą apsaugos signalizacijos sistemą.
Kokybiškai įrengtą 555 eurų vertės apsaugos signalizacijos sistemą sudaro apsaugos centralė, judesio jutiklis, magnetinis kontaktas, valdymo pultelis, sirena ir akumuliatorius. Esant poreikiui, sistemą galima plėsti.
Įrangai suteikiama trejų metų garantija.

Naujiena! Belaidė signalizacijos sistema ir apsauga – du viename!

Sėkmingai plėtodami mūsų investicinę programą „Apsaugok savo svajones!“, papildėme pasirinkimą belaidėmis apsaugos sistemomis.

Belaidės sistemos AJAX ir HIKVISION  yra skirtos patalpų apsaugai, kai nėra galimybės pakloti signalizacijos įrangos laidus. Pranešimai į mūsų apsaugos pultą perduodami mobiliuoju internetu.

Investicinis pasiūlymas butui:


Mėnesinė paslaugos kaina (su PVM), sudarant terminuotą trejų metų sutartį:
AJAX – 24 €/mėn.
HIKVISION – 18 €/mėn.

Į kainą įskaičiuota: ginkluoto reagavimo paslauga (elektroninė apsauga), mobiliojo ryšio paslaugos mokestis, sistemos sumontavimo darbai ir minimalaus belaidės aparatūros komplekto nuoma. Komplektą sudaro centralė, valdymo klaviatūra, magnetinis durų kontaktas, judesio jutiklis, priešgaisrinis dūmų/šilumos jutiklis ir vidinė sirena. Po trejų metų apsaugos sistemą Jums padovanosime.

Investicinis pasiūlymas gyvenamąjam namui:

Mėnesinė paslaugos kaina (su PVM), sudarant terminuotą trejų metų sutartį:
AJAX – 45 €/mėn.
HIKVISION – 32 €/mėn.


Į kainą įskaičiuota: ginkluoto reagavimo paslauga (elektroninė apsauga), mobiliojo ryšio paslaugos mokestis, sistemos sumontavimo darbai ir minimalaus belaidės aparatūros komplekto nuoma. Komplektą sudaro centralė, valdymo klaviatūra, du magnetiniai durų kontaktai, trys judesio jutikliai, priešgaisrinis dūmų/šilumos jutiklis ir lauko sirena. Po trejų metų apsaugos sistemą Jums padovanosime.

Gamintojų puslapiuose galite susipažinti su produktų dizainu ir techninėmis savybėmis. Įranga gali būti baltos arba juodos spalvos. Pagal poreikį signalizacijos komplektas gali būti papildytas norimu kiekiu įvairių jutiklių ar valdiklių, kuriuos siūlo gamintojai:
Apsaugokite savo svajones! – pasinaudokite UAB „Jungtis“ investiciniais pasiūlymais ir būkite saugūs!

Kreipkitės dėl investicinio pasiūlymo!