Kaip pasirinkti saugos tarnybą? Patikėti savo turto, ir savo pačių saugumą dera tik įsitikinus, kad saugos tarnyba, su kuria sudarote sutartį atitinka deklaruojamą kokybę. UAB „Jungtis“ dirba išskirtinai tik saugos srityje jau ketvirtą dešimtmetį. Mes pirmieji Lietuvoje įrengėme centralizuoto stebėjimo pultą. Tik mūsų reagavimo ekipažuose Kaune dirba po du ginkluotus apsaugos darbuotojus, o pamainos darbą organizuoja ir koordinuoja aukščiausios kvalifikacijos apsaugos vadovas. Mes užsitarnavime klientų pasitikėjimą – net du iš trijų naujų užsakovų mus pasirinko pagal kaimynų, draugų ar kolegų rekomendacijas.
Esame atviri Jūsų klausimams ir pasiruoše padėti Jums išspręsti visas saugumo problemas.

Esame patikima įmonė


Patikimumą patvirtina ir tai, kad net du iš trijų Klientų pasirinko mūsų įmonę pagal draugų, kaimynų arba kolegų rekomendacijas.

Skaityti daugiau

Teikiame išskirtinės kokybės paslaugas


Kokybiškai teikiama paslauga užtikrina mūsų  veiklos tęstinumą ir stabilumą, o išskirtinė kokybė garantuoja mūsų įmonės konkurencingumą.

Esame socialiai atsakingi


Mūsų vertybiniai principai: pagarba žmogui, visuomenei, gamtai.

Skaityti daugiau

Esame inovatyvūs


Inovacijos ir jų pritaikymas kasdieninėje veikloje – vienas pagrindinių sėkmingo verslo veiksnių. Teikdami saugos paslaugas, naujausius ir pažangiausius sprendimus taikome tiek diegiant saugos sistemas, tiek organizuojant saugos padalinio veiklą.

Skaityti daugiau