Elektroninė apsauga

Tai patikimas, vienas populiariausių ir dažniausiai naudojamų objekto apsaugos būdų.
Objekto signalizacijos sistemos telefoninio, radijo, internetinio ir /ar  GSM (judriojo) ryšio priemonių  pagalba yra sujungiamos su mūsų įmonės centralizuotu stebėjimo  (CS) pultu .
CS pulte gavus objekto apsaugos, gaisro ar užpuolimo  signalizacijos sistemos suveikimo pranešimą, greitojo reagavimo ekipažai operatyviai reaguoja į aliarmo pranešimus. Reagavimo ekipažo apsaugos darbuotojai, atvykę prie objekto visomis įstatymo leidžiamomis priemonėmis užtikrina objekto, jame esančio  turto bei  žmonių  apsaugą.

Ypač reikšminga aplinkybė, išskirianti mūsų saugos tarnybą iš kitų saugos paslaugas teikiančių įmonių yra ta, kad reagavimo  ekipažuose Kaune dirba po du apsaugos darbuotojus, o pamainos darbą organizuoja ir koordinuoja aukščiausios kvalifikacijos apsaugos vadovas.

Elektroninė apsauga  užtikrina:
Objekto apsaugą  24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, 365 dienas per metus;
Operatyvią ir kvalifikuotą pagalbą gaisro, užpuolimo, įsilaužimo ar  bandymo įsilaužti atveju;
Objekto saugos prevencinę funkciją;
Objekto signalizacijos sistemos įjungimų /išjungimų,  gedimų, įtampos dingimo kontrolę;

Pasinaudokite UAB „Jungtis“ teikiama elektroninės apsaugos paslauga ir būkite tikri dėl savo ir savo turto saugumo.


Fizinė apsauga

Mūsų darbuotojai kliento patalpose ar teritorijoje, užtikrina materialinių ir finansinių vertybių, įmonės darbuotojų bei lankytojų saugumą. Postuose dirba parengti, ginkluoti, specialiosiomis bei ryšio priemonėmis aprūpinti apsaugos darbuotojai.

Skaityti daugiau


Sistemų įrengimas ir priežiūra

Projektuojame bei įrengiame visas saugos sistemas: pastatų bei teritorijos apsaugos signalizacijos, gaisro aptikimo, vaizdo stebėjimo, praėjimo kontrolės sistemas. Vykdome įrengtų sistemų priežiūrą, periodinę patikrą bei gedimų šalinimą.

Skaityti daugiau