Elektroninė apsauga

Elektroninė apsauga – tai patikimas, vienas populiariausių ir dažniausiai naudojamų objekto apsaugos būdų. Objekto signalizacijos sistemos telefoninio, radijo, internetinio ir /ar GSM (judriojo) ryšio priemonių pagalba perduoda informaciją mūsų įmonės centralizuotu stebėjimo (CS) pultui. CS pulte gavus objekto apsaugos, gaisro ar užpuolimo signalizacijos sistemos suveikimo pranešimą, greitojo reagavimo ekipažai operatyviai reaguoja į aliarmo pranešimus. Reagavimo ekipažo apsaugos darbuotojai, atvykę prie objekto, visomis įstatymo leidžiamomis priemonėmis užtikrina objekto, jame esančio  turto bei žmonių apsaugą.

Ypač reikšminga aplinkybė, išskirianti mūsų saugos tarnybą iš kitų saugos paslaugas teikiančių įmonių yra ta, kad tik mūsų reagavimo ekipažuose dirba po du apsaugos darbuotojus, o pamainos darbą organizuoja ir koordinuoja aukščiausios kvalifikacijos apsaugos vadovas.

Elektroninė apsauga užtikrina:
Objekto apsaugą 24 valandas per parą;
Operatyvią ir kvalifikuotą pagalbą gaisro, užpuolimo, įsilaužimo ar  bandymo įsilaužti atveju;
Objekto saugos prevencinę funkciją;
Objekto signalizacijos sistemos įjungimų / išjungimų,  gedimų, įtampos dingimo kontrolę;

Pasinaudokite UAB „Jungtis“ teikiama elektroninės apsaugos paslauga ir būkite tikri dėl savo ir savo turto saugumo.


Fizinė apsauga

Mūsų darbuotojai kliento patalpose ar teritorijoje, užtikrina materialinių ir finansinių vertybių, įmonės darbuotojų bei lankytojų saugumą. Postuose dirba parengti, ginkluoti, specialiosiomis bei ryšio priemonėmis aprūpinti apsaugos darbuotojai.

Skaityti daugiau


Sistemų įrengimas ir priežiūra

Projektuojame bei įrengiame visas saugos sistemas: pastatų bei teritorijos apsaugos signalizacijos, gaisro aptikimo, vaizdo stebėjimo, praėjimo kontrolės sistemas. Vykdome įrengtų sistemų priežiūrą, periodinę patikrą bei gedimų šalinimą.

Skaityti daugiau