Apsaugos sistemų įrengimas ir priežiūra

Vieni iš svarbiausių faktorių pasirenkant įmonę saugos sistemų įrengimui, yra įmonės specialistų kvalifikacija bei gebėjimas teisingai parinkti reikalingus įrenginius pagal objekto paskirtį, specifiką ir eksploatacijos poreikius. Šiais laikais jau nepakanka elementarių žinių, kiek ir kur įrengti judesio ar stiklo dūžio jutiklių, valdymo pultelių. Šiuolaikiška apsaugos sistema realizuojama apjungiant saugos, praėjimo kontrolės, vaizdo stebėjimo sistemas, užtikrinant patogų šių sistemų ir papildomų įrenginių (pvz., įvažiavimo vartų) valdymą ir kontrolę lokaliai ar išmaniaisiais įrenginiais nuotoliniu būdu. Mūsų specialistai turi pakankamai žinių apie naujausias sistemas, geba jas pritaikyti projektuojant ir įrengiant įsilaužimo, gaisro įspėjimo, vaizdo stebėjimo, praėjimo kontrolės ir kitas saugos sistemas.

Apsaugos sistemų įrengimas yra tiek pat svarbus kaip ir tolesnė jų priežiūra bei gedimų šalinimas. Būtina periodinė gaisro aptikimo sistemų patikra, saugos, praėjimo kontrolės ar vaizdo stebėjimo sistemų konfigūravimas ar pritaikymas prie pasikeitusių poreikių. Šiuolaikiškos apsaugos sistemos įrengiamos išmaniai. Sujungiamos saugos, praėjimo kontrolės, vaizdo stebėjimo sistemos, kurios valdomos lokaliai ar išmaniaisiais įrenginiais. Mūsų specialistai, turėdami ilgametę patirtį, garantuoja, kad apsaugos sistemų įrengimas bus atliktas profesionaliai, taip pat bus pasirūpinta tolesne sistemų priežiūra.


Elektroninė apsauga

Objektai saugomi visą parą. Telefono, radijo, interneto ar GPRS ryšiu saugomo objekto signalizacijos sistemos signalai perduodami į centralizuotą stebėjimo pultą. Gavus signalizacijos sistemos aliarmo signalą, greitojo reagavimo ekipažai operatyviai reaguoja į aliarmo pranešimus.

Skaityti daugiau


Fizinė apsauga

Mūsų darbuotojai kliento patalpose ar teritorijoje, užtikrina materialinių ir finansinių vertybių, įmonės darbuotojų bei lankytojų saugumą. Postuose dirba parengti, ginkluoti, specialiosiomis bei ryšio priemonėmis aprūpinti apsaugos darbuotojai.

Skaityti daugiau