Sistemų įrengimas ir priežiūra

Vieni iš svarbiausių faktorių, pasirenkant įmonę saugos sistemų įrengimui, yra įmonės specialistų kvalifikacija bei gebėjimas teisingai parinkti reikalingas saugos priemones pagal objekto paskirtį, specifiką ir eksploatacijos poreikius. Šiais laikais jau nepakanka elementarių žinių, kiek ir kur įrengti judesio ar stiklo dūžio jutiklių, valdymo pultelių. Šiuolaikiška apsaugos sistema realizuojama apjungiant saugos, praėjimo kontrolės, vaizdo stebėjimo sistemas, užtikrinant patogų šių sistemų ir papildomų įrenginių (pvz., įvažiavimo vartų) valdymą ir kontrolę lokaliai ar išmaniaisiais įrenginiais nuotoliniu būdu. Mūsų specialistai turi pakankamai žinių apie naujausias sistemas, geba jas pritaikyti projektuojant ir įrengiant sistemas – įsilaužimo, gaisro įspėjimo, vaizdo stebėjimo, praėjimo kontrolės ir kitas saugos sistemas.
Šiuolaikinių saugos sistemų įrengimas yra labai svarbus, bet ne vienintelis etapas – dar vienas, ne mažiau svarbus, yra įrengtų sistemų priežiūra ir aptarnavimas. Periodinė gaisro aptikimo sistemų patikra, saugos, praėjimo kontrolės ar vaizdo stebėjimo sistemų valdymo konfigūravimas ar pritaikymas prie pasikeitusių poreikių eksploatacijos metu – tai tik keletas dažniausiai pasitaikančių poreikių, kurie atsiranda jau eksploatuojant įrengtą sistemą. Mūsų specialistai turi pakankamai žinių, kad galėtų sėkmingai išspręsti visus šiuos eksploatacijos eigoje iškylančius uždavinius.


Elektroninė apsauga

Objektai saugomi visą parą. Telefono, radijo, interneto ar GPRS ryšiu saugomo objekto signalizacijos sistemos signalai perduodami į centralizuotą stebėjimo pultą. Gavus signalizacijos sistemos aliarmo signalą, greitojo reagavimo ekipažai operatyviai reaguoja į aliarmo pranešimus.

Skaityti daugiau


Fizinė apsauga

Mūsų darbuotojai kliento patalpose ar teritorijoje, užtikrina materialinių ir finansinių vertybių, įmonės darbuotojų bei lankytojų saugumą. Postuose dirba parengti, ginkluoti, specialiosiomis bei ryšio priemonėmis aprūpinti apsaugos darbuotojai.

Skaityti daugiau