Namų apsauga: signalizacija ar draudimas?

Šiais laikais technologijos suteikia galimybę visapusiškai apsaugoti savo namus. Mūsų apsaugos firma Kaune įsipareigoja, kad sumontuota technika bus visavertiškai naudinga ir tuomet, kai apsaugotuose namuose nieko nėra, ir tuomet, kai yra žmonių. Bet kuriuo atveju, įsilaužimų į gyvenamąsias patalpas Lietuvoje vis daugėja ir tai lemia, kad žmonės drąsiai pradėjo namuose laikyti brangius daiktus. Šiuo atveju galioja posakis, kad „nutiks kam nors kitam, tačiau ne man|. Deja, anksčiau ar vėliau su problemomis galime susidurti ir mes patys, būtent todėl labai svarbu pagalvoti, ar mes tikrai suteikiame visas apsaugos galimybes savo namams. Kas juos apsaugo, kai visi šeimos nariai yra išvykę?

Kodėl signalizacija – geriausias pasirinkimas?

signalizacija

Vakarų kraštuose jau taip įprasta tapo įsistatyti signalizaciją, kurią prižiūri profesionalios saugos firmos. Rodos, Lietuvoje apiplėšimai namuose yra aukšto lygmens, tačiau toli gražu ne visi suvokia, kad apsaugos tarnyba gali užkirsti kelią vagystėms ir kitokio pobūdžio nusikaltimams. Nors mūsų šalyje tokio tipo apsaugos priemonės gyvenamuosiuose namuose populiarėja gana retai, visgi, galima džiaugtis, kad apskritai progresas yra.

  1. Signalizacijos, kurias įprasmina apsaugos kompanijos nėra brangus pasirinkimas, taigi jeigu ieškote ko nors ekonomiškai nebrangaus – įvertinkite teikiamą galimybę.
  2. Užtikrinama, kad jūs būsite pačiose saugiausios rankose. Jeigu tik signalizacija suveiks – profesionalai dirbantys šioje sferoje puikiai žino, kaip reikia elgtis.
  3. Greitumas – geriausių apsaugos firmų pagrindas.
  4. Tai labai patogi apsaugos priemonė tiek tokiu atveju, jeigu būsite namuose, tiek tokiu atveju, jeigu esate išvykęs.
  5. Šiuo metu profesionalūs įsilaužėliai irgi nesnaudžia ir mokosi, kaip būdų galima įeiti į namus. Visgi, apsaugos kompanijos analizuoja jų gebėjimus ir kuria planus, kaip būtų galima užkirsti kelią.

Kam laukti, kol draudimas padengs nuostolius?

Kai kurie mano, kad signalizacija yra tik turtuolių noras, o paprastam žmogui lieka draudimas, kuris padengia išlaidas tokiu atveju jeigu asmuo yra apvogtas. Visgi, kyla natūralus klausimas, kam laukti, kol neteksite turto ir vėliau atgauti dalį pinigų, kai praktiškai už tą pačią investiciją galima paprasčiausiai užkirsti kelią nusikaltimui. Blogiausia, kai greta vagystės padaromos ir didesnės žalos, kurių joks draudimas negali padengti.

UAB "Jungtis"  labai greitai reaguoja į susiklosčiusią situaciją ir dažniausiai nepraėjus nei kelioms minutėms jau būna veiksmo vietoje galvodamos, kaip geriau patekti į vidų neišgąsdinus vagių. Juk apsaugos darbuotojams svarbu, kad ne tik būtų išsaugotas turtas, tačiau tuo pačiu ir sugauti tie asmenys, kurie stengiasi jus apvogti. Tik taip galima pasiekti kur kas geresnę gyvenimo kokybę.

namo signalizacija kaune

Signalizacijos gali būti kelių būdų. Kokia labiausiai tinka konkrečiam klientui geriausiai gali rekomenduoti specialistas atsižvelgdamas į jo gyvenamąjį plotą.

  1. Jos gali būti montuojamos visame name, kaip judesio jutikliai. Labai geras pasirinkimas, tačiau tik tokiu atveju, jeigu neturite gyvūnų. Kitu atveju ji gali labai dažnai namuose įsijungti.
  2. Tuo pačiu galima įsidėti kameras, kurios dažniausiai yra montuojamos prie lauko durų. Tuomet saugos tarnyba galės stebėti, kas lankosi jūsų namuose. Ypač naktį, kai yra didžiausias apiplėšimų skaičius.
  3. Galima pasirinkti komplektą, kurio metu sumontuojama daug skirtingo pobūdžio signalizacijų stengiantis, kad būtų suteiktos aukščiausio lygio apsaugos paslaugos.

Signalizacijos – geriausias būdas apsaugoti savo namus. Nerizikuokite likimu ir nelaukite, kol nelaukti svečiai pasibels į jūsų namų duris. Kuomet galima nebrangiai apsisaugoti – būtina tai daryti.

Dar kiti puslapiai