UAB "Jungtis" tapo "Lyoness" lojalumo partnere

Kas yra LYONESS?

„Lyoness“ buvo įkurta 2003 m. Šiuo metu, turėdama apie 1 000 darbuotojų, sistema aktyviai veikia 46 pasaulio šalyse įvairiuose sektoriuose kaip tarptautinė vartotojų pirkimo bendruomenė ir pasaulinė „Lyoness“ lojalumo partnerių klientų lojalumo programa. Daugiau kaip 4 milijonai narių gauna išskirtinę pirkimo naudą - susigrąžina pinigų pirkdami arba gauna pirkimo taškų, o lojalumo partneriai įgyja klientų ir jiems teikia tam tikras privilegijas.

 

NAUDA KIEKVIENĄ KARTĄ PERKANT

Kaip tai veikia? Visiškai paprastai. „Lyoness“ siūlo neprilygstamą koncernų, smulkiųjų ir vidutinių įmonių bei internetinių lojalumo partnerių tinklą, kuris suteikia galimybę pasaulio mastu naudingai apsipirkti. Šiuo metu nariai gali pirkti iš daugiau kaip 47 000 lojalumo partnerių, daugiau kaip 250 000 „Cashback“ vietų ir gauti „Cashback“ naudą bei rinkti pirkimo taškus.

 Mūsų įmonėje atsiskaitydami gaunate 2% "cashback" bei 2,5 pirkimo taskų už didesnį nei 100 eurų mokejima.

DĖMESIO!

1. Nuolaidos suteikiamos techninės apsaugos paslaugų mokesčiui.

2. Nuolaidos nesumuojamos.

3. Norėdami gauti "Lyoness" naudas už atsiskaitymus, el. paštu lp@jungtis.lt parašykite:
Savo vardą, pavardę, kliento numerį, bei lyoness ID (su taškais).
Gavę laišką susiesime Jūsų lyoness ID su Jūsų kliento numeriu mūsų sistemoje, taigi kokį atsiskaitymo būdą bepasirinktumėte, "Lyoness" nauda už praėjusio mėnesio mokėjimus jus pasieks kito mėnesio pabaigoje.