Saugos tarnyba „Jungtis“ linki saugių atostogų

Atostogos – kelionių metas, kurias dažniausiai planuojame iš anksto, o siekdami, kad jos būtų įspūdingos ir nepakartojamos, ruošiamės labai rūpestingai ir atidžiai. Tik ar visuomet iš anksto pagalvojame ir pasirūpiname savo namų ir turto saugumu? Kad Jūsų atostogų neapkartintų rūpesčiai dėl namų ir juose likusio turto, rekomenduojame pasinaudoti Saugos tarnybos  „Jungtis“ pateiktais  paprastais,  bet vertingais patarimais.

 

Įsirenkite apsaugos sistemą

Vis daugiau žmonių  namuose įsirengia profesionalias apsaugos sistemas, kurios padeda apsaugoti namus tiek būnant juose, tiek išvykus. Apsaugos sistema  reaguoja į įsilaužimą, bandymą įsilaužti, gaisrą, elektros įtampos dingimą  ar kitokį pavojų ir gali perduoti šią informaciją  saugos tarnyboms, kurios skubiai atvyksta į saugomą objektą. Sudarant  sutartį dėl objekto techninės saugos, labai svarbu pasirinkti patikimą saugos tarnybą, kuri iškilus pavojui   tinkamai ir profesionaliai sureaguotų.  

Statistika rodo, kad įsidiegus apsaugos sistemą, vagysčių namuose sumažėja net 40 procentų. Todėl  vagys stengiasi vengti namų, kuriuose yra įrengtos apsaugos sistemos ir juos  saugo saugos tarnybos.

 

Bendradarbiaukite su artimaisiais

Prieš išvykdami susitarkite su artimu giminaičiu, draugu ar kolega, kuris taps Jūsų  patikėtiniu,  prisiimančiu prižiūrėti jūsų būstą. Palikite jam atsarginį namų raktą, kad asmuo galėtų įeiti į vidų esant poreikiui, t.y. suveikus signalizacijos sistemai, pastebėjus įsilaužimo ar bandymo įsilaužti požymius, pastebėjus  pašalinius asmenis, kurių ten neturėtų būti. Žinoma, informuokite patikėtinius, kad jie patys nebandytų išspręsti problemos ir kuo skubiau kreiptųsi į saugos tarnybą arba policiją.

 

Saugokite savo brangius daiktus

Geriausias būdas apsisaugoti nuo vagių – jų nevilioti. Visus brangius daiktus: papuošalus, mobiliuosius telefonus, kamerą  ar kitus vertingus daiktus ir dokumentus rekomenduojame  laikyti  seifuose. Namo valdose taip pat nepalikite jokių daiktų. Nesaugomi dviračiai, lauko baldai ir transporto priemonės traukia vagis lyg magnetas.

 

Išvykdami patikrinkite savo namus

Prieš išvykdami kuo detaliau patikrinkite ar nepalikote atidarytų langų  ar visos rakinamos  durys yra  užrakintos,  ar užrakinti  sandėliukai, garažas ir kiti namo priklausiniai.  Patikrinkite ar yra išjungti nereikalingi elektros prietaisai , užsukti /uždaryti vandens čiaupai. 

 

Apdrauskite savo namus

Net jeigu visapusiškai pasirūpinote savo namų apsauga – vis tiek naudinga yra juos apdrausti, kadangi tai papildomas garantas, norint visiškai išvengti nuostolių ir papildomų rūpesčių dėl jų atlyginimo. Juolab, šiuo metu galima pasirinkti draudimo polisą atostogoms ir pasinaudoti juo tik konkrečiam laiko tarpui, kuomet nebūsite namuose.

 

Apsaugos niekada nebus per daug!

Kuomet atostogaujate – reikia pasirūpinti ne tik namuose likusiais daiktais, tačiau sagoti save ir savo daiktus kelionės metu.  Prieš išvykdami visada atsižvelkite į kelionių agentūrų ir/ar  keliautojų   patarimus  ir rekomendacijas,   kaip elgtis ir į ką atkreipti  dėmesį bei kokių vietų vengti, viešint  vienoje ar kitoje šalyje ar tam tikrame  mieste, kad  būtumėte  saugūs ir išvengtumėte papildomų rūpesčių.  

 

Pasirūpinkite tiek savo daiktais, kurie liko namuose Jums išvykus, tiek daiktais, kuriuos pasiėmėte kartu su savimi. Taip atostogos bus malonumas ir nevirs nuostoliu.

 

UAB „Jungtis“ – kad ir namai būtų saugūs, ir Jūs ramūs.